2022 yılbaşına yaklaşırken Yönetim Kurulu üyeleri olarak LÖSEV'in Filistin Caddesi'ndeki mağazasında, çocuklara yılbaşı hediyesi paketleme etkinliğine  katıldık. Vakfın çocuklara yardım amacıyla yürüttüğü yüzlerce projeden birinin parçası olmak, lösemili çocuklarımızın hediye dileklerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak bize büyük bir mutluluk verdi. 

Etkinlik sırasında LÖSEV’i tanıma ve vakfın lösemili çocuklar ile ailelerine vermek de olduğu sayısız desteği de öğrenme fırsatımız oldu. Dükkanda satışa sunulan harika hediyelik eşyaların yanı sıra kurabiye, çikolata, baklava, kraker, erişte, mantı, ekmek gibi ürünlerin tedavi gören çocukların anneleri tarafından tüm sağlık ve diyet koşullarına uygun yapıldığını ve aynı zamanda bunun annelere bir meslek/iş  öğrenme imkanı sağladığını öğrendik. Dükkandaki tüm satışlardan elde edilen gelir ise çocukların tedavilerinde katkı sağlıyor.

Ayrıca, Ankara Tulumtaş yakınlarında bulunan LÖSEV Köyü'ne yaptığımız ziyarette ise tedavi gören çocukların konaklamaları sırasında tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiş binayı ve yine çocukların organik beslenmelerini sağlamak amacıyla kurulan çiftliği gezme imkanımız oldu.

Her iki etkinlikte de bizlere gösterdikleri sıcak misafirperverlik ve bilgilendirmeler için LÖSEV yetkililerine teşekkür ederiz.